Site Loader
Киев, Вознесенский спуск, 22

Ми вже почали навчальний рік в січні! 14-15.12.2019 міжнародне товариство гінекологічної ендокринології  (ISGE) замість традиційної п’ятиденної зимової школи десь в горах вперше провело навчальний курс в новому форматі. Це був дводенний інтенсивний teaching course “Gynecological&Reproductive Endocrinology-translating science into clinical practice”, який окрім актуальних лекцій включав годинний розбір клінічних випадків з кожним із лекторів.

Проходив курс в сприятливій академічному настрою атмосфері Королівської медичної академії в Брюсселі.

Це лише перша сходинка процесу професійного удосконалення  ISGE, яка оцінюється в 12 балів CME і надає слухачу статус ISGE Certified Practitioner. Пройшовши протягом 5 років цей і два наступних курси слухач отримує статуси ISGE Advanced Practitioner та ISGE Expert Practitioner.

В 2018 році Україна стала частиною Міжнародної федерації товариств гінекологічної ендокринології (FISGE).  Асоціація гінекологів-ендокринологів України (http://www.usge.com.ua/) і портал http://healthhub.com.ua/ роблять все можливе для того, щоб якомога більше українських лікарів отримали доступ до наукових даних, які лежать в основі сучасних практичних підходів діагностики та лікування порушень гормонального балансу у жінок. Вже 15-16 лютого Міжнародна школа з ендокринної гінекології ISGE чекає на вас в Києві за участі професорів Genazzani Andrea (Італія), Vujovic Svetlana (Сербія), Milewicz Andrzej (Польща).

І це тільки початок! Вже з лютого інтернет-ресурс Асоціації гінекологів-ендокринологів України розкриє свої насичені добре структурованою професійною up-to-date інформацією: репортажі з конгресів, нові клінічні настанови з коментарями національних експертів, новини науки.

Post Author: strannik